Єпископ УПЦ МП молився за військо окупантів в російському монастирі

7 січня вікарій Київської єпархії УПЦ МП, єпископ Макарівський Гедеон (Харон) звершив всенічне бдіння в Казанському (Татарстан, рф) чоловічому монастирі Російської Православної Церкви у співслужінні митрополита РПЦ Казанського і Татарстанського Кирила.

Об этом сообщает Компромат

Про це повідомляє офіційний сайт Казанської єпархії РПЦ, передає Духовний Фронт України.

Як зазначили на сайті, під час богослужіння «були піднесені молитви за російське воїнство і за мир».

Окрім цього, було зачитане послання Московського патріарха Кирила (Гундяєва), який підтримує війну рф проти України.

Це не останнє богослужіння ієрарха УПЦ МП якого досі не заборонили в служінні в цій Церкві. Згідно з інформацією на сайті Татарстанської митрополії РПЦ, Гедеон (Харон) перебуває в рф вже понад два роки. 23 січня 2021 року про його перебування в рф з’являється перша згадка на сайті РПЦ.

7 січня цього року Гедеон був на “святковій Літургії” в столиці Татарстану, суб’єкта країни агресора.

Ні очільник УПЦ МП Онуфрій, ні Синод УПЦ МП не застосував ніякого покарання щодо любителя країни агресора, який вважає нормальним молитись за російські війська і перебувати в росії, яка спустошує Україну.

Раніше УПЦ МП лише призначала на місце втікачів-ієрархів нових єпископів. У випадку із єпископом “Макарівським” навіть цього не було зроблено, хоча Макарівський район один із найбільше знищених районів України.

Раніше єпископ Гедеон служив у храмі біля Національного музею історії України в Києві, який зараз хочуть знести через незаконну забудову.

Він занесений до бази «Миротворця» і з’являвся в Україні у 2020 році після того, як скандальний апеляційний суд підтвердив українське громадянство Гедеона (Харона).


Источник: Корупция Ру