Палата представників США сьогодні голосуватиме за передачу до Сенату статей обвинувачення, висунутих проти Трампа


Члени Палати представників США у середу, 15 січня, будуть голосувати за передачу до Сенату статей обвинувачення, висунутих проти президента США Дональда Трампа.

Об этом сообщает http://platzdarm.org


Про це повідомляє 1NEWS.


Нагадаємо, до скандалу в США призвела телефонна розмова в липні 2019 року між президентами Сполучених Штатів та України Дональдом Трампом та Володимиром Зеленським. Критики Трампа закидають, що у цій розмові він чинив тиск на Зеленського, аби той дав новий імпульс розслідуванню в Україні стосовно Хантера Байдена. Останній – син ймовірного головного конкурента Трампа на президентських виборах 2020 року, ексвіцепрезидента США Джо Байдена.


У зв’язку зі скандалом у середині грудня Палата представників Конгресу США проголосувала за початок процедури імпічменту Трампа. Йдеться про обвинувачення за двома статтями – у зловживанні владою та перешкоджанні розслідуванню Конгресу. Утім, як відзначають оглядачі, позбавлення Трампа посади президента вважається малоймовірним, адже для цього імпічмент має підтримати Сенат, більшість у якому контролює Республіканська партія, від якої був обраний Трамп.


Джерело: Німецька хвиля


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/palata-predstavnykiv-ssha-sogodni-golosuvatyme-za-peredachu-do-senatu-statej-obvynuvachennya-vysunutyh-proty-trampa.html”