В Госдумі б’ють на сполох: СБУ хотіли підірвати Кримський міст до приїзду Путіна


Затулін Костянтин, який є російським депутатом, реально підняв настрій користувачам соціальних мереж тим, що опублікував пост щодо того, що українські спецслужби мали плани підірвати Кримський міст буквально за один тиждень до того, як його приїхав відкривати президент РФ Путін Володимир, про що пише Tsargrad. tv.

Об этом сообщает http://kompr2.top

В цей же час Затулін не став називати національність тих людей, які хотіли здійснити вибух, але при цьому він заявив, що ці люди працювали разом з СБУ. Що цікаво, що жодного доказу політик з РФ таким своїм словам не привів. Таку свою версію того, що відбувається Затулін озвучив в ефірі російського пропагандистського телеканалу «Росія 1» під час програми Володимира Соловйова.

Він звинуватив українську державу в планах підірвати міст в Криму. Згідно з його словами, росіяни змогли зупинити агресивно налаштованих радикалів, які робили спроби провезти вибухівку на території Кримського півострова. Але докази він так жодного і не привів. Нагадаємо, раніше ми писали: Росія і Франція провела переговори: Обговорювали, як бути з Україною.


Джерело статті: “https://ukrpost.biz/v-gosdymі-but-na-spol/”