Зеленський призначив свою дружину в раду, яку очолювала дружина Порошенка

Олена Зеленська казала, що має намір займатися здоров’ям майбутніх поколінь і підтримкою українського спорту

Президент України Володимир Зеленський призначив до складу ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" першу леді Олену Зеленську. Про це йдеться в указі президента №3 від 13 січня 2020 року, опублікованому на сайті глави держави.

Об этом сообщает http://mukachevo-today.com

Зеленський визнав таким, що втратив чинність, указ п’ятого президента України Петра Порошенка про склад ради. Співголовами в раді були дружина Порошенка Марина й колишній глава Адміністрації Президента Борис Ложкін.

Нинішній президент України затвердив новий склад ради: головою став міністр культури, молоді і спорту України Володимир Бородянський, секретарем – генеральний директор "Мистецького арсеналу" Олеся Островська-Люта.

Також у складі ради Зеленський затвердив 14 осіб, серед них його дружина Олена, віцепрем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, керівник Державного управління справами Сергій Борзов, нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос, заступниця гендиректора Національного художнього музею Ольга Балашова, гендиректорка Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків Катерина Чуєва, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.

У вересні 2019 року Зеленська казала, що має намір займатися здоров’ям майбутніх поколінь і підтримкою українського спорту.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zelenskij-priznachiv-svoju-druzhinu-v-radu-jaka-ocholjuvala-druzhina-poroshenka-1482715.html”