Держкомпанія соратника Путіна звільнить через кризу 40 тисяч осіб

Держкомпанія соратника Путіна звільнить через кризу 40 тисяч осіб
Держкомпанія соратника Путіна звільнить через кризу 40 тисяч осіб

Компанія, створена за рішенням Володимира Путіна, обіцяє запропонувати співробітникам допомогу в працевлаштуванні.

Державна компанія Ростех, очолювана давнім соратником президента РФВолодимира Путіна, має намір скоротити більше 40 тисяч управлінців у спробіпідвищити конкурентоспроможність на тлі рецесії в економіці, повідомляєReuters.

"Частка адміністративно-управлінського апарату "Ростеха" та його організацій у загальній чисельності працівників становить 18% (85 тисяч осіб). Планується скорочення апарату вдвічі", — повідомили в прес-службі держкорпорації, яку очолює Сергій Чемезов, що служив офіцером КДБ в соціалістичній СхіднійНімеччині разом із Володимиром Путіним.

"Це дозволить підвищити заробітну плату в середньому в корпорації, тим самим Ростех вийде на ринковий рівень оплати праці, стане конкурентоспроможним з точки зору боротьби за таланти з приватними компаніями", — діляться планами в компанії.

У конгломераті, що охоплює найбільші галузі промисловості та провіднтй бізнес в партнерстві з іноземними компаніями, працює півмільйона осіб, розповів представник держкорпорації.

"Процес відбуватиметься у суворій відповідності до Трудового кодексу, що звільняються співробітники отримають передбачені законом компенсації", — сказав співрозмовник агентства. Держкорпорація обіцяє запропонувати співробітникам допомогу у працевлаштуванні, у тому числі в інші підрозділи Ростех.

Ростех, асортимент продукції якого простягається від озброєнь і автомобілів до металів, був створений в 2007 році за рішенням Путіна, який призначив керівником компанії Чемезова.

Нагадаємо, раніше перший віце-прем’єр Росії Ігор Шувалов на форумі в Давосі заявив, що росіянам потрібно готуватися до зростання безробіття.

На початку квітня російська інтернет-компанія Яндекс оголосила про скорочення штату через економічну кризу. Наприкінці березня авіакомпанія Аерофлот почала скорочення персоналу. Тоді ж стало відомо, що з російського міністерства внутрішніх справ будуть звільнені більше 100 тисяч співробітників.

uazmi.org