Коронавірус не завадить проведенню ЗНО в Україні, ‒ Степанов

Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня тестуванням з математики — Коронавірус не завадить проведенню ЗНО в Україні, ‒ Степанов
Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня тестуванням з математики


Міністр пояснив, що критерії, за якими визначають, чи переносити ЗНО, витримані

Об этом сообщает FIB


Показники захворюваності на коронавірусну інфекцію в Україні дозволяють провести зовнішнє незалежне оцінювання.


Про це на брифінгу 23 червня сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.


«60 на 100 тисяч населення — це (максимально допустимий) показник, який виявляє кількість активних хворих на даний момент. Активні хворі — це ті люди, які безпосередньо зараз хворіють на коронавірус... На сьогодні цей показник становить близько 48 на 100 тисяч населення, тому проведення ЗНО в нашій країні можливе», — сказав Степанов.


Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня тестуванням з математики й завершиться 17 липня тестуванням з хімії. На неї зареєструвалися 379 493 учасники, які обрали 1 227 154 тестування.


22 червня президент Зеленський підписав закон, який передбачає для випускників шкіл 2020 року складання державної підсумкової атестації, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за бажанням. Цього ж року ЗНО буде обов’язковим тільки для тих випускників, хто планує вступати до вишів.


Разом з тим в Офісі президента попередили, що умови проведення ЗНО можуть змінитися через спалах коронавірусу.


Також у Міносвіти пояснили, як учні отримають атестати після скасування ДПА.


Коронавірус в Україні

 • Всього
  38074
 • Хворіють
  20083
 • Одужали
  16956
 • Померли
  1035
Як відомо, в Україні знову різко зросла кількість заражених і померлих від коронавірусу. Станом на ранок 23 червня в Україні зафіксували 833 нових випадків хвороби. Крім того, минулої доби від коронавірусу померло 23 пацієнти.
Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/science/koronavirus-ne-zavadit-provedennyu-zno-v-ukrajini-stepanov--688740.html”