Гороскоп на 22 червня для всіх знаків зодіаку: день конфліктів і примирень

Гороскоп на 22 червня для всіх знаків зодіаку: день конфліктів і примирень

Щоб уникнути емоційних "гойдалок", рекомендується максимально завантажити себе роботою і звести до мінімуму спілкування з людьми, вибираючи тільки тих, без розмови з якими ніяк не можна обійтися.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Овен

Імовірні великі грошові надходження, які ви давно і – як вам здавалося – безуспішно очікували: ретельно продумайте список першочергових витрат, щоб не розтринькати отримане.

Телець

Емоції, в яких в цей день нестачі не буде, потрібно направити в мирне русло – на вирішення важливого робочого завдання або, якщо ви перебуваєте у відпустці, на робочі клопоти.

Близнята

Негатив, який буде розпирати вас зсередини, не варто зривати на людях, які вас оточують, особливо це стосується близьких, яким, на відміну від інших – нікуди від вас подітися.

Рак

У цей день можна – і треба! – укладати серйозні угоди, підписувати важливі контракти, проводити переговори з діловими партнерами – будь-які бізнес-заходи приречені на успіх.

Лев

Не найкращий час для вечірок і любовних побачень – швидше за все, події розгортатимуться за неприйнятним для вас сценарієм, який може привести до руйнування стосунків.

Діва

Активність у цей день повинна бути помірною: витративши багато енергії з ранку до обіду можна абсолютно вибитися з сил і не встигнути зробити все, що було заплановано.

Терези

Перш ніж попросити про допомогу друзів або колег, подумайте про те, чи варто відкривати їм карти, розповідаючи про свої задуми – можливо, ліпше обійтися своїми силами.

Скорпіон

Рекомендується максимально уникати з’ясувань стосунків з оточенням або хоча б звести до мінімуму розбіжності, в іншому разі нікому не потрібний конфлікт може затягнутися надовго.

Стрілець

Займаючись роботою, навіть дуже важливою і терміновою, потрібно пам’ятати про необхідність її чергування з відпочинком, інакше на тривалі трудові подвиги сил не вистачить.

Козоріг

Поява людей з минулого буде не такою однозначно приємною, як може здатися на перший погляд: можливо, стосункам, що закінчилися на негативній ноті, не варто давати ще один шанс.

Водолій

Не варто триматися за взаємини, які не приносять позитивних емоцій – можливо, ліпше одразу обірвати такий зв’язок, оскільки згодом зробити це буде складніше.

Риби

Явна агресія з боку старого знайомого виявиться неприємним "сюрпризом", тим не менше реагувати на неї необхідно максимально спокійно, щоб позбавити енергетичного вампіра його "їжі".

Читайте також: Сонячне затемнення 21 червня: емоційна нестабільність і масові протести


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/astrologiya/goroskop-na-22-chervnya-dlya-vsih-znakiv-zodiaku-den-konfliktiv-i-primiren-1568980.html”